BASK

Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu

BASK ATATÜRK
ATATÜRK & BASK

YUSUF BAYRAK BASK NEVŞEHİR İL TEMSİLCİSİ OLDU

BASK yusuf-bayrak-bask-nevsehir-il-temsilcisi-oldu

BASK ve bağlı sendikaların yürüttüğü bağımsız sendikacılık anlayışı, gücünü sadece üyelerinden alan ve onların hak ve çıkarlarının korunması ve geliştirilmesi mücadelesidir.

 

Bu mücadelede Birlik Sağlık Sen Nevşehir il başkanlığını da yürüten Yusuf BAYRAK BASK Nevşehir İl Temsilcisi olarak yetkilendirilmiştir.

 

BASK Nevşehir İl Başkanı Yusuf BAYRAK Kimdir?

 

1980 Yılında Aksaray iline bağlı Ortaköy ilçesinde doğdu. İlk ve ortaokulu Aksaray ilinde tamamladıktan sonra Lise Eğitimini Ortaköy Sağlık Meslek Lisesinde tamamladı. 2001 yılında Çorum İl Sağlık Müdürlüğünde göreve başladı. Daha Sonra memleketi Aksaray’a eğitim durumundan tayini çıkarak Aksaray Mustafa Yazıcı Göğüs Hastalıkları Hastanesi Satın alma biriminde 7 yıl görev yaptı. Sonrasında Eş durumundan dolayı 2008 yılında Bursa İli Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesine tayini çıkarak 4 yıl da burada Satın alma biriminde görev yaptı. 2012 yılında da Nevşehir İline kendi isteği ile tayini çıkmış ve halen Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Satın alma Biriminde görev yapmaktadır. Evli ve İki Çocuk babasıdır.

 

Bitirdiği yüksekokullar; 2003 yılında Niğde Üniversitesi Aksaray Sağlık Meslek Yüksekokulu Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Bölümünden mezun oldu. 2007 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi. 2018 yılında Atatürk Üniversitesi Sağlık Yönetimi Lisans tamamla bölümünü bitirdi.

 

İletişim: 0 505 292 08 19

 

YORUM YAZ